580605-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Personensonderbeförderung (Straße) – Opravljanje dnevnih prevozov učencev v osnovne šole na območju občine Radovljica v šolskih letih 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravljanje dnevnih prevozov učencev v osnovne šole na območju občine Radovljica v šolskih letih 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029
Beschreibung: Opravljanje dnevnih prevozov učencev v osnovne šole na območju občine Radovljica v šolskih letih 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029
Interne Kennung: JN-57900
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OSNOVNA ŠOLA A. T. LINHARTA RADOVLJICA
Beschreibung: Dnevni prevoz učencev v osnovno šolo.
Interne Kennung: 528290
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Los: LOT-0002
Titel: OSNOVNA ŠOLA F. S. FINŽGARJA LESCE
Beschreibung: Opravljanje dnevnih prevozov učencev v osnovno šolo.
Interne Kennung: 528291
Los: LOT-0003
Titel: OSNOVNA ŠOLA STANETA ŽAGARJA LIPNICA
Interne Kennung: 528292