See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim w ramach budowy Gazociągu Rembelszczyzna - Mory - Wola Karczewska Odcinek DN 700 MOP 8,4 MPa relacji Rembelszczyzna - Mory
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: a) wykonanie prac projektowych związanych z wykonaniem kompletnej dokumentacji projektowej w rozumieniu przepisów wskazanych w Załączniku nr 1 do SIWZ, b) Pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją wraz z udzielaniem odpowiedzi podczas postępowania przetargowego na wybór Wykonawcy Robót Budowlanych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/2017/11/0110/PI
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: a) wykonanie prac projektowych związanych z wykonaniem kompletnej dokumentacji projektowej w rozumieniu przepisów wskazanych w Załączniku nr 1 do SIWZ b) Pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją wraz z udzielaniem odpowiedzi podczas postępowania przetargowego na wybór Wykonawcy Robót Budowlanych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający ma prawo do skorzystania z prawa opcji, zgodnie z którą Zamawiający może w trakcie obowiązywania Umowy polecić Projektantowi pełnienie Nadzoru Autorskiego nad realizacją Inwestycji w okresie ewentualnego przedłużenia bądź opóźnienia przyjętego terminu wykonania umowy pomiędzy Zamawiającym a WRB.