See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części: część 1 przedmiotu zamówienia – obsługa serwisowa i konserwacyjna kopiarek Sharp, część 2 przedmiotu zamówienia – obsługa serwisowa i konserwacyjna kopiarek Xerox, część 3 przedmiotu zamówienia – obsługa serwisowa i konserwacyjna kopiarek Konica zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) Zgodnie z pkt. 7 SWZ dla części 1, 2 i 3: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu. _____________________________________________________________________________ Dotyczy 6.1 Wyniki: Uzasadnienie prawne unieważnienia dla cz. 1, 2 i 3 przedmiotu zamówienia: art.255 pkt 3 Ustawy - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 407910-2026
Interne Kennung: BF-II.3710.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części - część 1 przedmiotu zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części - część 1 przedmiotu zamówienia: obsługa serwisowa i konserwacyjna kopiarek Sharp
Interne Kennung: BF-II.3710.4.2026 - część 1 przedmiotu zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji i przedłużenia Umowy po zakończeniu pierwotnego terminu realizacji Umowy, o którym mowa w § 2 ust. 1 umowy przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części - część 2 przedmiotu zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części - część 2 przedmiotu zamówienia: obsługa serwisowa i konserwacyjna kopiarek Xerox
Interne Kennung: BF-II.3710.4.2026 - część 2 przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części - część 3 przedmiotu zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie obsługi serwisowej i konserwacji kopiarek w obiektach Ministerstwa Sprawiedliwości w podziale na 3 części - część 3 przedmiotu zamówienia: – obsługa serwisowa i konserwacyjna kopiarek Konica
Interne Kennung: BF-II.3710.4.2026 - część 3 przedmiotu zamówienia