See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVKA KOMUNALNOG VOZILA NAVLAKAČ KONTEJNERA 6*2 PUTEM FINANCIJSKOG LEASINGA
Beschreibung: Naručitelj putem ovog postupka nabavlja putem financijskog leasinga komunalno vozilo-navlakač kontejnera ( roll-off sustav) konfiguracije 6x2.
Interne Kennung: 37-02-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144750 Lastenträger