2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti MČ Praha 11 a pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění majetku a odpovědnosti zadavatele a pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli. Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MCP11-POJ2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku dle § 100 odst. 3 ZZVZ spočívají v rozšíření rozsahu služeb, tj. pojištění majetku či odpovědnosti. V případě, že se na straně zadavatele vyskytne potřeba nových služeb, které nejsou zahrnuty ve sjednaném předmětu veřejné zakázky, budou nové služby zadány vybranému dodavateli v jednacím řízení bez uveřejnění. Podmínky pro zadávání nových služeb vybranému dodavateli v jednacím řízení bez uveřejnění jsou: a) podmínky pro nové služby odpovídají podmínkám pro použití jednacího řízení bez uveřejnění dle § 66 ZZVZ, b) předpokládaná hodnota nových služeb nepřevýší 30 % předpokládané hodnoty této veřejné zakázky, c) jednací řízení bez uveřejnění na poskytování nových služeb bude zahájeno do 3 let od uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem.