580677-2026 - Wettbewerb
Polen – Intraokulare Linsen – 103/PN/ZP/D/2026 – Dostawa materiałów i soczewek do operacji zaćmy wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej oraz dostawa asortymentu do aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii wraz z dzierżawą tego aparatu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel103/PN/ZP/D/2026 – Dostawa materiałów i soczewek do operacji zaćmy wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej oraz dostawa asortymentu do aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii wraz z dzierżawą tego aparatu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: a) materiałów i soczewek do operacji zaćmy (zwanych dalej towarem) wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej (zwanego dalej sprzętem/przedmiotem użyczenia), b) asortymentu do aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii (zwanych dalej towarem) wraz z dzierżawą tego aparatu (zwanego dalej sprzętem/przedmiotem dzierżawy), zgodnych z wymaganiami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33100000 Medizinische Geräte, 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów i soczewek do operacji zaćmy wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej oraz dostawa asortymentu do aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii wraz z dzierżawą tego aparatu
Optionen
Beschreibung der Optionen1. OPCJA. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa wzór umowy. 2. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002