See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava roba i usluga za održavanje Renault vozila
Beschreibung: Predmet nabave je nabava roba i usluga za održavanje Renault vozila sukladno detaljnom opisu i količinama određenim u Opisu predmeta nabave, Troškovniku i ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 01.08.13.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je nabava roba i usluga za održavanje Renault vozila sukladno detaljnom opisu i količinama određenim u Opisu predmeta nabave, Troškovniku i ovoj Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave obuhvaća: redovni servis vozila, nabavu ulja i maziva, usluge vučne službe, auto dijelove, te limarske i lakirerske, mehaničarske i elektro usluge. Isporučena roba mora biti nova i nekorištena, te udovoljavati svim standardima prema pozitivnim propisima u Republici Hrvatskoj.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks