See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/53/2/25/032 - Raamcontract veiligheidscoordinatie in de voormalige Area North-East (Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams Brabant). Raamovereenkomst.
Beschreibung: Dit betreft een raamcontract voor de prestaties veiligheidscoordinatie ontwerp en verwezenlijking in de voormalige area North East (Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams Brabant) voor alle specialiteiten in toepassing van het K.B. van 25.01.2001 (BS van 07-02-2001) betreffende de tijdelijke of mobiele bouwplaatsen.
Interne Kennung: 5753225032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5753225032 - 1 Raamcontract veiligheidscoordinatie in de voormalige Area North-East (Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams Brabant). Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit