5807-2024 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Pątnów w latach 2024-2026”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Pątnów w latach 2024-2026”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Pątnów i wyposażenie ich w pojemniki lub worki na odpady, wg uzgodnienia z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje także odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz wyposażenie go w odpowiednie pojemniki do gromadzenia odpadów, a ponadto obsługa systemu mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z gospodarstw domowych położonych na terenie gminy Pątnów zgodnie z harmonogramem, jeden raz w roku, objętego niniejszym zamówieniem, wystawionych przed posesję. 2. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa – Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Szacuje się, że w okresie realizacji zamówienia zostanie zebranych 2242 Mg odpadów (tj. ok. 1121 Mg/rok). Zamawiający informuje, że jest to ilość odpadów, którą należy przyjąć do obliczeń i sporządzenia oferty.
Interne Kennung: ZP.271.2.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewiduje się