See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podstawowych materiałów informatycznych i akcesoriów komputerowych.
Beschreibung: 1. Postępowanie zostało podzielone na 2 części. Część 1 obejmuje m.in. dostawę przełączników, czytników kart pamięci, pendrive, zasilaczy komputerowych, listew zasilających, płyt CD i DVD, baterii, etykiet foliowych, podkładek pod mysz, powerbanków, kabla displayport, adapterów Część 2 obejmuje m.in. dostawę dysków zewnętrznych i wewnętrznych, obudów dysku. 2. Wykonawca dostarczy urządzenia które: a) odpowiadają typom materiałów wskazanych w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy i są dobrej jakości; b) są oznaczone na opakowaniach symbolem wskazanym w wykazie asortymentowo-ilościowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy; c) są fabrycznie nowe i pochodzą z bieżącej produkcji co oznacza, że zostały wyprodukowane do sześciu miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 3. Wykonawca może złożyć ofertę w jednej lub dwóch częściach postępowania. Wymaga się złożenia oferty na całość asortymentu określonego w poszczególnych częściach zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony w nieprzekraczalnym terminie do 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. 5. Miejsce dostawy: magazyn Teleinformatyki KWP, ul. Podwale 31-33, 50-040 Wrocław. 6. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium wynosi: - dla części 1 postępowania: 17.000,00 zł - dla części 2 postępowania: 15.000,00 zł Wysokość wadium dla Wykonawców składający ofertę we wszystkich częściach postępowania wynosi: 32.000,00 zł 7. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, wniesie zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% wartości maksymalnej podanej w ofercie. Zabezpieczenie gwarantuje należyte wykonanie zobowiązania oraz będzie służyło do pokrycia roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. 8. Zamawiający nie przewiduje zmian zawartej umowy 9. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”. 10. Klauzula informacyjna RODO: Rozdział I SWZ. 11. Termin związania ofertą upływa dnia 31.08.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 352000-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1 obejmuje m.in. dostawę przełączników, czytników kart pamięci, pendrive, zasilaczy komputerowych, listew zasilających, płyt CD i DVD, baterii, etykiet foliowych, podkładek pod mysz, powerbanków, kabla displayport, adapterów Wykonawca dostarczy urządzenia które: a) odpowiadają typom materiałów wskazanych w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy i są dobrej jakości; b) są oznaczone na opakowaniach symbolem wskazanym w wykazie asortymentowo-ilościowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy; c) są fabrycznie nowe i pochodzą z bieżącej produkcji co oznacza, że zostały wyprodukowane do sześciu miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 3. Wykonawca może złożyć ofertę w jednej lub dwóch częściach postępowania. Wymaga się złożenia oferty na całość asortymentu określonego w poszczególnych częściach zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 obejmuje m.in. dostawę dysków zewnętrznych i wewnętrznych, obudów dysku. Wykonawca dostarczy urządzenia które: a) odpowiadają typom materiałów wskazanych w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy i są dobrej jakości; b) są oznaczone na opakowaniach symbolem wskazanym w wykazie asortymentowo-ilościowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy; c) są fabrycznie nowe i pochodzą z bieżącej produkcji co oznacza, że zostały wyprodukowane do sześciu miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 3. Wykonawca może złożyć ofertę w jednej lub dwóch częściach postępowania. Wymaga się złożenia oferty na całość asortymentu określonego w poszczególnych częściach zamówienia.