580719-2026 - Wettbewerb
Lettland – Planungsleistungen im Bauwesen – Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas projektēšana un izbūve Rīgas Centrālcietumā
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas projektēšana un izbūve Rīgas Centrālcietumā
Beschreibung: Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas projektēšana un izbūve Rīgas Centrālcietumā
Interne Kennung: IeVP 2026/54
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas izbūve Rīgas Centrālcietuma 1.korpusā
Optionen:
Beschreibung der Optionen: atbilstoši PIL un nolikuma prasībām
Los: LOT-0002
Titel: Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas izbūve Rīgas Centrālcietuma 3.korpusā
Los: LOT-0003
Titel: Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas izbūve Rīgas Centrālcietuma 4.korpusā