See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowaniu odpadów komunalnych na 2025 rok
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK na terenie Gminy Magnuszew w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. 2. Na usługę składa się (zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ): 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z Gminy Magnuszew, 2) Wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Magnuszew w worki na odpady komunalne 3) Częstotliwość odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Magnuszew zgodnie pkt III OPZ 4) Standard sanitarny wykonywania usług oraz ochrony środowiska zgodnie pkt IV OPZ. 5) Przygotowanie harmonogramów odbioru odpadów zgodnie pkt V OPZ 6) Obowiązek prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem - pkt VI OPZ. 7) Wymogi dotyczące zagospodarowania odebranych niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnej zgodnie z pkt VII OPZ 8) Pojazdy zgodnie pkt VIII OPZ 9) Szczegółowy sposób postępowania w przypadku stwierdzenia nieselektywnego zbierania odpadów określono w pkt IX OPZ 10) Szczegółowe wymagania stawiane Wykonawcy odbierającemu odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zgodnie z pkt. X OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 716213-2024
Interne Kennung: ZP.271.61.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001