2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z obiektów Sądu Okręgowego w Łodzi przy palcu Dąbrowskiego 5 w Łodzi i przy ul. Wydawniczej 10 w Łodzi (Archiwum Zakładowe) oraz z Sądu Rejonowego w Łęczycy, Rawie Mazowieckiej i Łowiczu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z obiektów Sądu Okręgowego w Łodzi przy palcu Dąbrowskiego 5 w Łodzi i przy ul. Wydawniczej 10 w Łodzi (Archiwum Zakładowe) oraz z Sądu Rejonowego w Łęczycy i Łowiczu. W niniejszym postępowaniu Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w ramach jednego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i nie ogranicza liczby części, którą można udzielić jednemu Wykonawcy. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 Części: • Część 1 – Sąd Okręgowy w Łodzi, wg OPZ; • Część 2 – Sąd Rejonowy w Łowiczu, wg OPZ; • Część 3 – Sąd Rejonowy w Łęczycy, wg OPZ; • Część 4 – Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej, wg OPZ; UWAGA: Zamawiający korzysta z przysługującego mu prawa i zgodnie z dyspozycją art. 30 ust. 4 ustawy Pzp., stosuje przepisy właściwe dla wartości Części 4 zamówienia, udzielając jej w formie ZAPYTANIA OFERTOWEGO, wyłączając tym samym Część 4 z niniejszego postępowania.
Interne Kennung: ZP.XXVII.261.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sąd Okręgowy w Łodzi
Beschreibung: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, zbieranych selektywnie z nieruchomości niezamieszkałej przy Placu Dąbrowskiego 5 w Łodzi (Sąd Okręgowy w Łodzi - wjazd od ul. Narutowicza 64 lub ul. Jaracza 55a) oraz przy ul. Wydawniczej 10 w Łodzi (Archiwum Zakładowe Sądu Okręgowego w Łodzi) użytkowanych przez Sąd Okręgowy w Łodzi. 2) Odpady komunalne będą odbierane z pojemników wyłącznie do tego celu przeznaczonych, oznaczonych w widoczny z daleka, czytelny i ujednolicony sposób zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów, przy czym przyjmuje się następujące kolory oznaczenia pojemników dla poszczególnych frakcji odpadów: a. odpady komunalne zmieszane - kolor czarny lub co najmniej czarna klapa pojemnika, oznaczone napisem „Zmieszane"; b. szkło - kolor zielony, oznaczony napisem „Szkło"; c. papier, tektura - kolor niebieski, oznaczony napisem „Papier"; d. plastik, metal - kolor żółty, oznaczony napisem „Metale i tworzywa sztuczne"; e. biodegradowalne - kolor brązowy oznaczony napisem „BIO". 3) Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące tj.: – od 1 grudnia 2026 r. do 30 listopada 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony, w zależności od Części w Załączniku 1.0. do SWZ.
Interne Kennung: część I
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sąd Rejonowy w Łowiczu
Beschreibung: 1) Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia wskazanej nieruchomości w sprawne, szczelne, estetyczne oraz czyste pojemniki (kontenery) na odpady komunalne (oznakowane odpowiednimi kolorami: czarny lub szary oraz żółty w ilości i o pojemności zgodnie z danymi przekazanymi przez Zamawiającego, jak również świadczenia usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości Zamawiającego, w tym: a. odpadów komunalnych zmieszanych (kod odpadu 20 03 01), b. zmieszanych odpadów opakowaniowych (kod odpadu 15 01 06). 2) Opady odbierane będą z nieruchomości położonej w Łowiczu przy ulicy Kaliskiej 1/3; 3) Wykonawca będzie świadczyć prace objęte przedmiotem zamówienia przy użyciu własnych narzędzi, sprzętu, własnych materiałów oraz środka transportu. Prace będą wykonywane w dni powszednie, w taki sposób, aby nie powodowały zakłóceń w pracy Zamawiającego oraz zakłóceń w ruchu komunikacyjnym. 4) Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące tj.: – od 1 grudnia 2026 r. do 30 listopada 2028 r.
Interne Kennung: część II
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Sąd Rejonowy w Łęczycy
Beschreibung: 1) Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia wskazanej nieruchomości w sprawne, szczelne, estetyczne oraz czyste pojemniki (kontenery) na odpady komunalne (oznakowane odpowiednimi kolorami: czarny lub szary w ilości i o pojemności zgodnie z danymi przekazanymi przez Zamawiającego, jak również świadczenia usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości Zamawiającego, w tym: a. odpadów komunalnych zmieszanych (kod odpadu 20 03 01), 2) Opady odbierane będą z nieruchomości położonej w Łęczycy przy ul. Konopnickiej 16; 3) Wykonawca będzie świadczyć prace objęte przedmiotem zamówienia przy użyciu własnych narzędzi, sprzętu, własnych materiałów oraz środka transportu. Prace będą wykonywane w dni powszednie, w taki sposób, aby nie powodowały zakłóceń w pracy Zamawiającego oraz zakłóceń w ruchu komunikacyjnym. 4) Termin realizacji zamówienia: 12 miesięcy tj.: – od 1 grudnia 2026 r. do 30 listopada 2028 r.
Interne Kennung: część III