580738-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Messinstrumente – UTB – UTCP – Fixed bed sorpční jednotka pro CO2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUTB – UTCP – Fixed bed sorpční jednotka pro CO2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka zařízení Fixed bed sorpční jednotka pro CO2 pořizované pro potřeby Centra polymerních systémů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci projektu: OP TAK Univerzitní technologické centrum pro praxi (UTCP) – aktivita b), registrační číslo projektu CZ.01.01.01/04/23_041/0005160, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne KennungID 2600
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1