See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego
Beschreibung: Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego
Interne Kennung: NLZ.2025.271.52
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 1.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat RTG stacjonarny
Beschreibung: 1.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat RTG stacjonarny
Interne Kennung: część nr 1 Przeglądy techniczne i naprawy:Aparat RTG stacjonarny
Los: LOT-0003
Titel: 2.Przeglądy techniczne i naprawy: Cytometr przepływowy
Beschreibung: 2.Przeglądy techniczne i naprawy: Cytometr przepływowy
Interne Kennung: część nr 2 Przeglądy techniczne i naprawy: Cytometr przepływowy
Los: LOT-0004
Titel: 3.Przeglądy techniczne i naprawy: Polomierz, Aparat OCT - tomograf okulistyczny
Beschreibung: 3.Przeglądy techniczne i naprawy: Polomierz, Aparat OCT - tomograf okulistyczny
Interne Kennung: część nr 3 Przeglądy techniczne i naprawy: Polomierz, Aparat OCT - tomograf okulistyczny
Los: LOT-0005
Titel: 4.Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor do pomiarów hemodynamicznych
Beschreibung: 4.Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor do pomiarów hemodynamicznych
Interne Kennung: część nr 4 Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor do pomiarów hemodynamicznych
Los: LOT-0007
Titel: 5.Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor pacjenta transportowy, Monitor pacjenta (+ moduł), Monitor telemetryczny, Monitor pacjenta, System Centralnego Nadzoru
Beschreibung: 5.Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor pacjenta transportowy, Monitor pacjenta (+ moduł), Monitor telemetryczny, Monitor pacjenta, System Centralnego Nadzoru
Interne Kennung: część nr 5 Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor pacjenta transportowy, Monitor pacjenta (+ moduł), Monitor telemetryczny, Monitor pacjenta, System Centralnego Nadzoru
Los: LOT-0008
Titel: 6.Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa irygacyjna, Generator plazmowy, Diatermia radiowa
Beschreibung: 6.Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa irygacyjna, Generator plazmowy, Diatermia radiowa
Interne Kennung: część nr 6 Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa irygacyjna, Generator plazmowy, Diatermia radiowa
Los: LOT-0009
Titel: 7.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do badań urodynamicznych
Beschreibung: 7.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do badań urodynamicznych
Interne Kennung: część nr 7 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do badań urodynamicznych
Los: LOT-0010
Titel: 8. Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa infuzyjna strzykawkowe, Pompa infuzyjna objętościowa, Stacja dokująca, Stymulator nerwów, Moduł kontrolowanej insulinoterapii, Diatermia
Beschreibung: 8. Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa infuzyjna strzykawkowe, Pompa infuzyjna objętościowa, Stacja dokująca, Stymulator nerwów, Moduł kontrolowanej insulinoterapii, Diatermia
Interne Kennung: część nr 8Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa infuzyjna strzykawkowe, Pompa infuzyjna objętościowa, Stacja dokująca, Stymulator nerwów, Moduł kontrolowanej insulinoterapii, Diatermia
Los: LOT-0011
Titel: 9. Przeglądy techniczne i naprawy: Zestaw laparoskopowy: Piła, Wiertarka, Zestaw do kraniotomii z wiertarką dla małych dzieci, Wiertarka neurochirurgiczna, Ładowarka, Dermatom, Dermatom + siatkownica, Akumulator, Nasadka
Beschreibung: 9. Przeglądy techniczne i naprawy: Zestaw laparoskopowy: Piła, Wiertarka, Zestaw do kraniotomii z wiertarką dla małych dzieci, Wiertarka neurochirurgiczna, Ładowarka, Dermatom, Dermatom + siatkownica, Akumulator, Nasadka
Interne Kennung: część nr 9 Przeglądy techniczne i naprawy: Zestaw laparoskopowy: Piła, Wiertarka, Zestaw do kraniotomii z wiertarką dla małych dzieci, Wiertarka neurochirurgiczna, Ładowarka, Dermatom, Dermatom + siatkownica, Akumulator, Nasadka
Los: LOT-0012
Titel: 10.Przeglądy techniczne i naprawa: Tomograf komputerowy
Beschreibung: 10.Przeglądy techniczne i naprawa: Tomograf komputerowy
Interne Kennung: część nr 10 Przeglądy techniczne i naprawa: Tomograf komputerowy
Los: LOT-0013
Titel: 11.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat RTG Ramię C, Aparat RTG Angiograf, Aparat RTG Angiograf Naczyniowy
Beschreibung: 11.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat RTG Ramię C, Aparat RTG Angiograf, Aparat RTG Angiograf Naczyniowy
Interne Kennung: część nr 11 Przeglądy techniczne i naprawy:Aparat RTG Ramię C, Aparat RTG Angiograf, Aparat RTG Angiograf Naczyniowy
Los: LOT-0014
Titel: 12.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Aparat RTG Stacjonarny, Aparat RTG Przyłóżkowy
Beschreibung: 12.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Aparat RTG Stacjonarny, Aparat RTG Przyłóżkowy
Interne Kennung: część nr 12 Przeglądy techniczne oraz naprawy: Aparat RTG Stacjonarny, Aparat RTG Przyłóżkowy
Los: LOT-0015
Titel: 13.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Sterownik do wspomagania serca
Beschreibung: 13.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Sterownik do wspomagania serca
Interne Kennung: część nr 13Przeglądy techniczne oraz naprawy: Sterownik do wspomagania serca
Los: LOT-0016
Titel: 14.Przeglądy techniczne i naprawy:Aparat do oceny podobieństwa drobnoustrojów
Beschreibung: 14.Przeglądy techniczne i naprawy:Aparat do oceny podobieństwa drobnoustrojów
Interne Kennung: część nr 14 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do oceny podobieństwa drobnoustrojów
Los: LOT-0017
Titel: 15. Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Beschreibung: 15.Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Interne Kennung: 15. Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Los: LOT-0018
Titel: 16.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do izolacji kwasów nukleinowych metodą magnetyczną
Beschreibung: 16.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do izolacji kwasów nukleinowych metodą magnetyczną
Interne Kennung: 16. Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do izolacji kwasów nukleinowych metodą magnetyczną
Los: LOT-0019
Titel: 17.Przeglądy techniczne i naprawy: Modułowy system do krążenia pozaustrojowego, Pompa centryfugalna
Beschreibung: 17.Przeglądy techniczne i naprawy: Modułowy system do krążenia pozaustrojowego, Pompa centryfugalna
Interne Kennung: część nr 17Przeglądy techniczne i naprawy: Modułowy system do krążenia pozaustrojowego, Pompa centryfugalna
Los: LOT-0020
Titel: 18.Przeglądy techniczne i naprawy: Laser diodowy
Beschreibung: 18.Przeglądy techniczne i naprawy: Laser diodowy
Interne Kennung: część nr 18 Przeglądy techniczne i naprawy: Laser diodowy
Los: LOT-0021
Titel: 19.Przeglądy techniczne i naprawy: Czytnik mikropłytkowy, Płuczka
Beschreibung: 19.Przeglądy techniczne i naprawy: Czytnik mikropłytkowy, Płuczka
Interne Kennung: część nr 19 Przeglądy techniczne i naprawy: Czytnik mikropłytkowy, Płuczka
Los: LOT-0022
Titel: 20.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do elektromanometrii układu moczowego, Aparat do biofeedbacku, Fotel urodynamiczny
Beschreibung: 20.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do elektromanometrii układu moczowego, Aparat do biofeedbacku, Fotel urodynamiczny
Interne Kennung: część nr 20 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do elektromanometrii układu moczowego, Aparat do biofeedbacku, Fotel urodynamiczny
Los: LOT-0023
Titel: 21.Przeglądy techniczne i naprawy: System NBI do diagnostyki ambulatoryjnej, System operacyjny NBI, Wideolaryngoskop
Beschreibung: 21.Przeglądy techniczne i naprawy: System NBI do diagnostyki ambulatoryjnej, System operacyjny NBI, Wideolaryngoskop
Interne Kennung: część nr 21 Przeglądy techniczne i naprawy: System NBI do diagnostyki ambulatoryjnej, System operacyjny NBI, Wideolaryngoskop
Los: LOT-0024
Titel: 22.Przeglądy techniczne i naprawy: Tor wizyjny
Beschreibung: 22.Przeglądy techniczne i naprawy: Tor wizyjny
Interne Kennung: część nr 22 Przeglądy techniczne i naprawy: Tor wizyjny
Los: LOT-0025
Titel: 23.Przeglądy techniczne i naprawy: Wielofunkcyjny rejestrator elektrofizjologiczny, Stymulator wielofunkcyjny
Beschreibung: 23.Przeglądy techniczne i naprawy: Wielofunkcyjny rejestrator elektrofizjologiczny, Stymulator wielofunkcyjny
Interne Kennung: część nr 23 Przeglądy techniczne i naprawy: Wielofunkcyjny rejestrator elektrofizjologiczny, Stymulator wielofunkcyjny
Los: LOT-0026
Titel: 24.Przeglądy techniczne i naprawy: Konsola
Beschreibung: 24.Przeglądy techniczne i naprawy: Konsola
Interne Kennung: część nr 24 Przeglądy techniczne i naprawy: Konsola
Los: LOT-0027
Titel: 25.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Sterownik obrazu, Źródło światła, Głowica kamery, Diatermia, Uredenoskop, Wieża endoskopowa, Endoskop ultrasonograficzny, cystoskop, widekolonoskop
Beschreibung: 25.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Sterownik obrazu, Źródło światła, Głowica kamery, Diatermia, Uredenoskop, Wieża endoskopowa, Endoskop ultrasonograficzny, cystoskop, widekolonoskop
Interne Kennung: część nr 25. Przeglądy techniczne oraz naprawy: Sterownik obrazu, Źródło światła, Głowica kamery, Diatermia, Uredenoskop, Wieża endoskopowa, Endoskop ultrasonograficzny, cystoskop, widekolonoskop
Los: LOT-0029
Titel: 26.Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Beschreibung: 26.Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Interne Kennung: część nr 26. Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Los: LOT-0030
Titel: 27.Przeglądy techniczne i naprawy: Tromboelastometr
Beschreibung: 27.Przeglądy techniczne i naprawy: Tromboelastometr
Interne Kennung: część nr 27.Przeglądy techniczne i naprawy: Tromboelastometr
Los: LOT-0031
Titel: 28.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do pomiaru przepływu krwi w bypassach
Beschreibung: 28.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do pomiaru przepływu krwi w bypassach
Interne Kennung: część nr 28Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do pomiaru przepływu krwi w bypassach
Los: LOT-0032
Titel: 29.Przeglądy techniczne i naprawy: Mikroskop z kamerą
Beschreibung: 29.Przeglądy techniczne i naprawy: Mikroskop z kamerą
Interne Kennung: część nr 29.Przeglądy techniczne i naprawy: Mikroskop z kamerą
Los: LOT-0033
Titel: 30.Przeglądy techniczne i naprawy: Funduskamera, Aparat OCT DRI, Mikroskop operacyjny, Mikroskop bezkontaktowy do oceny śródbłonka rogówki
Beschreibung: 30.Przeglądy techniczne i naprawy: Funduskamera, Aparat OCT DRI, Mikroskop operacyjny, Mikroskop bezkontaktowy do oceny śródbłonka rogówki
Interne Kennung: część nr 30.Przeglądy techniczne i naprawy: Funduskamera, Aparat OCT DRI, Mikroskop operacyjny, Mikroskop bezkontaktowy do oceny śródbłonka rogówki
Los: LOT-0034
Titel: 31.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Ssak operacyjny, Ssak elektryczny
Beschreibung: 31.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Ssak operacyjny, Ssak elektryczny
Interne Kennung: część nr 31.Przeglądy techniczne oraz naprawy: Ssak operacyjny, Ssak elektryczny
Los: LOT-0035
Titel: 32.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do masażu serca
Beschreibung: 32.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do masażu serca
Interne Kennung: część nr 32.Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do masażu serca
Los: LOT-0036
Titel: 33.Przeglądy techniczne i naprawy: Bronchofiberoskop, Bronchofiberoskop z torem wizyjnym, Bronchofiberoskop, Bronchofiberoskop intubacyjny, Wieogastroskop, Źródło światła, Kamera endoskopowa, Procesor endoskopowy, Bronchofiberoskop intubacyjny z torem wizyjnym, Procesor
Beschreibung: 33.Przeglądy techniczne i naprawy: Bronchofiberoskop, Bronchofiberoskop z torem wizyjnym, Bronchofiberoskop, Bronchofiberoskop intubacyjny, Wieogastroskop, Źródło światła, Kamera endoskopowa, Procesor endoskopowy, Bronchofiberoskop intubacyjny z torem wizyjnym, Procesor
Interne Kennung: część nr 33Przeglądy techniczne i naprawy: Bronchofiberoskop, Bronchofiberoskop z torem wizyjnym, Bronchofiberoskop, Bronchofiberoskop intubacyjny, Wieogastroskop, Źródło światła, Kamera endoskopowa, Procesor endoskopowy, Bronchofiberoskop intubacyjny z torem wizyjnym, Procesor
Los: LOT-0037
Titel: 34.Przeglądy techniczne i naprawy: Łóżko elektryczne, Stół rehabilitacyjny, Łóżko elektryczne
Beschreibung: 34.Przeglądy techniczne i naprawy: Łóżko elektryczne, Stół rehabilitacyjny, Łóżko elektryczne
Interne Kennung: część nr 34Przeglądy techniczne i naprawy: Łóżko elektryczne, Stół rehabilitacyjny, Łóżko elektryczne
Los: LOT-0038
Titel: 35.Przeglądy techniczne i naprawy: Stacja
Beschreibung: 35.Przeglądy techniczne i naprawy: Stacja
Interne Kennung: część nr 35.Przeglądy techniczne i naprawy: Stacja
Los: LOT-0039
Titel: 36.Przeglądy techniczne i naprawy:Bieżnia rehabilitacyjna
Beschreibung: 36.Przeglądy techniczne i naprawy:Bieżnia rehabilitacyjna
Interne Kennung: część nr 36Przeglądy techniczne i naprawy:Bieżnia rehabilitacyjna
Los: LOT-0040
Titel: 37. Przeglądy techniczne i naprawy: Stół zabiegowy
Beschreibung: 37. Przeglądy techniczne i naprawy: Stół zabiegowy
Interne Kennung: część nr 37Przeglądy techniczne i naprawy: Stół zabiegowy
Los: LOT-0042
Titel: 38.Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Beschreibung: 38.Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Interne Kennung: część nr 38 Przeglądy techniczne i naprawy:Strzykawka automatyczna
Los: LOT-0043
Titel: 39.Przeglądy techniczne i naprawy: Respirator transportowy
Beschreibung: 39.Przeglądy techniczne i naprawy: Respirator transportowy
Interne Kennung: część nr 39Przeglądy techniczne i naprawy: Respirator transportowy
Los: LOT-0044
Titel: 40.Przeglądy techniczne i naprawy: Stół operacyjny
Beschreibung: 40.Przeglądy techniczne i naprawy: Stół operacyjny
Interne Kennung: część nr 40Przeglądy techniczne i naprawy: Stół operacyjny
Los: LOT-0046
Titel: 41.Przeglądy techniczne i naprawy: Videonystagmograf oraz maska z kamerą
Beschreibung: 41.Przeglądy techniczne i naprawy: Videonystagmograf oraz maska z kamerą
Interne Kennung: część nr 41Przeglądy techniczne i naprawy: Videonystagmograf oraz maska z kamerą