2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie – Overeenkomst maatschappelijke begeleiding Oekraïense ontheemden 2027-2028
Beschreibung: Maatschappelijke begeleiding van Oekraïense ontheemden die onder de Richtlijn Tijdelijke Bescherming vallen. De dienstverlening bestaat uit het verzorgen van een laagdrempelig spreekuur, het verstrekken van informatie en advies, het beantwoorden van vragen over verblijf, inkomen, zorg, onderwijs, werk en participatie, het uitleggen van overheidscorrespondentie en het waar nodig doorverwijzen naar reguliere voorzieningen en gespecialiseerde organisaties. Daarnaast draagt de dienstverlening bij aan het signaleren van problemen en het bevorderen van participatie en zelfredzaamheid. De geraamde waarde van de voorgenomen overeenkomst voor de periode 1 januari 2027 tot en met 31 december 2028 bedraagt circa € 282.706,- exclusief btw.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1