2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Creative Services
Beschreibung: Fontys bereidt een Europese openbare aanbesteding voor op het gebied van Creative Services, waaronder creatieve concepting, grafische vormgeving, creatief DTP-werk en (digitale) contentproductie. De huidige overeenkomst loopt af in april 2027; publicatie van de aanbesteding is voorzien in 2026. Is nog niet bekend.
Interne Kennung: CN-00990
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79553000 Desktop-Publishing-Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Fontys bereidt een Europese openbare aanbesteding voor op het gebied van Creative Services, waaronder creatieve concepting, grafische vormgeving, creatief DTP-werk en (digitale) contentproductie. De huidige overeenkomst loopt af in april 2027; publicatie van de aanbesteding is voorzien in 2026.
Interne Kennung: 1