580812-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usług pralniczych dla Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungDZ.271.68.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Zamawiający nie przewiduje zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8 ustawy PZP. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. Wszelka korespondencja z wykonawcami prowadzona będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/szpitaljp2 zwanej w treści ogłoszenia platformą zakupową. Gdziekolwiek w niniejszym ogłoszeniu przywołana jest ustawa lub przepis bez dalszego uszczegółowienia to należy przez to rozumieć Ustawę Prawo Zamówień Publicznych. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 23.12.2026 r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET I - Kompleksowe usługi pralnicze wraz z naprawą i transportem asortymentu: prześcieradła...
BeschreibungPrzedmiot postępowania: Kompleksowe usługi pralnicze wraz z naprawą i transportem asortymentu: prześcieradła, poszwy, poszewki, koce, podkłady, materace, pokrowce na materace, pokrowce na łóżka, poszewki i poszwy podgumowane, ręczniki, ścierki, serwetki, pokrowce na wózki, worki na bieliznę, mopy i inne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungPAKIET I
LosLOT-0002
TitelPAKIET II - Kompleksowe usługi pralnicze wraz z naprawą i transportem asortymentu: ubrania operacyjne...
BeschreibungPrzedmiot postępowania: Kompleksowe usługi pralnicze wraz z naprawą i transportem asortymentu jak niżej: ubrania operacyjne, prześcieradła operacyjne, (bluzy, spodnie i spódnice) lekarskie, sukienki, fartuchy, ubrania ratowników medycznych, ubrania robocze ,polary, kurtki, szlafroki, piżamy, poduszki, poduszki „jaśki”, kołdry, zasłony, parawanówki, firanki, bielizna dziecięca, czepki operacyjne, podkłady, mankiety do ciśnieniomierzy, obrusy, serwetki, pokrowce na wózki, worki na bieliznę i inne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungPAKIET II