580821-2026 - Wettbewerb
Polen – Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte – Wyposażenie sal rozpraw w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw - e-protokół dla sądów apelacji poznańskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyposażenie sal rozpraw w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw - e-protokół dla sądów apelacji poznańskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia zakup 60 zestawów cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw polegająca na dostawie, montażu i wdrożeniu zestawów systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych wykorzystywanych na potrzeby wydziałów orzeczniczych Sądów apelacji poznańskiej; - minimalny okres gwarancji 36 miesięcy - punktowany w kryterium „Przedłużony termin gwarancji (G)”.
Interne KennungZP.261.21.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32333000 Videoaufzeichnungs- und -wiedergabegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelWyposażenie sal rozpraw w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw - e-protokół dla sądów apelacji poznańskiej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia zakup 60 zestawów cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw polegająca na dostawie, montażu i wdrożeniu zestawów systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych wykorzystywanych na potrzeby wydziałów orzeczniczych Sądów apelacji poznańskiej; - minimalny okres gwarancji 36 miesięcy - punktowany w kryterium „Przedłużony termin gwarancji (G)”. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 2) Lista dostaw i płatników stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej także jako Pzp). 1) Wykonawca jest zobowiązany do realizacji zamówienia przy użyciu produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT odpowiadających treści oferty, dokumentom zamówienia oraz postanowieniom umowy. 2) Zastąpienie w toku realizacji umowy producenta, dostawcy technologii, modelu, wersji, środowiska świadczenia usługi albo procesu ICT może nastąpić wyłącznie w przypadkach prawnie dopuszczalnych oraz z zachowaniem wymagań wynikających z art. 454 i art. 455 ustawy Pzp, a także zgodnie z postanowieniami umowy określającymi dopuszczalne podstawy i warunki zmiany. Zmiana taka nie może pozostawać w sprzeczności z dokumentami zamówienia ani prowadzić do objęcia realizacji zamówienia produktem ICT, usługą ICT lub procesem ICT, wobec którego zachodziłyby okoliczności odpowiadające przesłankom określonym w art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 3) Zamawiający każdorazowo będzie weryfikować przed wyborem oferty, czy nie opublikowano decyzji obejmującej produkt, usługę lub proces ICT będącej przedmiotem oferty Wykonawcy. Badanie ofert w zakresie przesłanek wskazanych w art. 226 ust. 1 pkt 19 ustawy pzp będzie podlegało również na weryfikacji listy podmiotów wobec których wydano decyzję ministra właściwego do spraw informatyzacji na podstawie art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Oznacza to, że zgodnie ze wskazanymi przepisami Minister właściwy do spraw informatyzacji, w drodze decyzji będzie uznawał dostawcę sprzętu lub oprogramowania oraz podmioty wchodzące w skład grupy kapitałowej, w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 44 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości, w ramach której funkcjonuje dostawca, za dostawcę wysokiego ryzyka, jeżeli dostawca ten stanowi zagrożenie dla podstawowego interesu bezpieczeństwa państwa. Zamawiający jest zobowiązany do zweryfikowania czy w stosunku do Wykonawcy została wydana decyzja w postaci ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej "Monitor Polski" oraz opublikowana na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Cyfryzacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten