580835-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung von Transportmitteln – SKMMU.086.39.26. - świadczenie usług utrzymania czystości w elektrycznych zespołach trakcyjnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSKMMU.086.39.26. - świadczenie usług utrzymania czystości w elektrycznych zespołach trakcyjnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości w elektrycznych zespołach trakcyjnych.
Interne KennungSKMMU.086.39.26.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90917000 Reinigung von Transportmitteln
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług utrzymania czystości w elektrycznych zespołach trakcyjnych.