580846-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – RAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud Betuwe Oost Landelijk 2026-2030
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud Betuwe Oost Landelijk 2026-2030
BeschreibungEuropese openbare aanbesteding RAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud Betuwe Oost Landelijk 2026-2030 De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zullen deelopdrachten worden uitgezet, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: • voorbereidende werkzaamheden (o.a. communiceren met perceel eigenaren); • uitmaaien watergangen (periode 1); • uitmaaien watergangen (periode 2); • uitmaaien watergangen (periode 3); • maaien oevers en maaien en opruimen natuurvriendelijke oevers (NVO's); • maaien en opruimen vijvers en waterpartijen; • maaien onderhoudspaden; • maaien (schouw)dammen; • vrijmaaien installaties en kunstwerken; • ter beschikking stellen van personeel en materieel. Looptijd overeenkomst De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 1 april 2026 t/m 31 december 2030. De contractduur bedraagt daarmee 4 jaar en 9 maanden.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
LosLOT-0000