See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych na potrzeby sektorowego zespołu CSIRT KNF
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: 1. Część I - Dostawa notebooków 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert, notebooków w liczbie 15 sztuk wraz z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem. 1.2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów notebooków, oprogramowania i wyposażenia został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik 1A do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części I stanowiącym Załącznik nr 2A do SWZ. 2. Część II – Dostawa laptopów 2.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert, laptopów w liczbie 15 sztuk wraz z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem. 2.2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów Sprzętu, oprogramowania i wyposażenia został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik 1B do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części II stanowiącym Załącznik nr 2B do SWZ. 3. Część III – Dostawa monitorów 3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert, monitorów w liczbie 24 sztuk. 3.2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów Sprzętu został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik nr 1C do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części III stanowiącym Załącznik nr 2C do SWZ. 4. Część IV – Dostawa urządzeń mobilnych typu A 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń mobilnych typu A w liczbie 12 sztuk. 4.2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów urządzeń został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy dla Części IV stanowiącego Załącznik nr 2D do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części IV stanowiącym Załącznik nr 2D do SWZ. 5. Część V – Dostawa urządzeń mobilnych typu B 5.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń mobilnych typu B w liczbie 12 sztuk. 5.2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów urządzeń został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy dla Części V stanowiącego Załącznik nr 2E do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części V stanowiącym Załącznik nr 2E do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 219963-2026
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych na potrzeby sektorowego zespołu CSIRT KNF - część I
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: Część I - Dostawa notebooków 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert, notebooków w liczbie 15 sztuk wraz z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem. 2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów notebooków, oprogramowania i wyposażenia został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik 1A do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części I stanowiącym Załącznik nr 2A do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.3.2026- część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30211400 Computerkonfigurationen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych na potrzeby sektorowego zespołu CSIRT KNF część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Część II – Dostawa laptopów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert, laptopów w liczbie 15 sztuk wraz z oprogramowaniem i dodatkowym wyposażeniem. 2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów Sprzętu, oprogramowania i wyposażenia został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik 1B do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części II stanowiącym Załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.3.2026- część II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych na potrzeby sektorowego zespołu CSIRT KNF- część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Część III – Dostawa monitorów 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem składania ofert, monitorów w liczbie 24 sztuk. 1.2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów Sprzętu został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik nr 1C do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części III stanowiącym Załącznik nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.3.2026 - część III
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych na potrzeby sektorowego zespołu CSIRT KNF- część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Część IV – Dostawa urządzeń mobilnych typu A 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń mobilnych typu A w liczbie 12 sztuk. 1. 2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów urządzeń został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy dla Części IV stanowiącego Załącznik nr 2D do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części IV stanowiącym Załącznik nr 2D do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.3.2026 - część IV
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych na potrzeby sektorowego zespołu CSIRT KNF- część V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Część V – Dostawa urządzeń mobilnych typu B 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń mobilnych typu B w liczbie 12 sztuk. 1.2. Szczegółowy opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów urządzeń został zawarty w wykazie parametrów stanowiącym Załącznik nr 1 do projektu umowy dla Części V stanowiącego Załącznik nr 2E do SWZ. Sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy dla Części V stanowiącym Załącznik nr 2E do SWZ.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.3.2026 - część V