2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Openbare Aanbesteding Schoonmaakonderhoud en aanverwante diensten - Stichting Cedergroep
Beschreibung: De scope van de opdracht omvat de volgende werkzaamheden; ▪ Regulier en periodiek schoonmaakonderhoud; ▪ Het leveren van sanitaire middelen op enkele locaties; ▪ Extra werkzaamheden op afroep. De geraamde waarde van de opdracht per jaar bedraagt €786.000,- excl. BTW voor perceel 1 en €700.000 excl. BTW voor perceel 2. Deze waarde is gebaseerd op de uitgaven van 2024. Dit geldt voor zowel de reguliere en periodieke schoonmaakdienstverlening, overige werkzaamheden en het voorzien in sanitaire middelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000