580853-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku z podziałem na 2 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCałoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku z podziałem na 2 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku z podziałem na 2 części: Rejon w Słupsku i Rejon w Tczewie.
Interne KennungO.GD.D-3.2421.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233150 Verkehrsberuhigungsarbeiten, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 45442121 Anstricharbeiten für Konstruktionen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90910000 Reinigungsdienste, 63712710 Verkehrsüberwachung, 71631480 Inspektion von Straßen, 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen, 63712300 Betrieb von Brücken und Tunneln, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Rejon w Słupsku
BeschreibungCzęść 1 – obejmuje całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Słupsku, nazywana również zadaniem nr 1. Drogi administrowane przez Rejon w Słupsku objęte przedmiotem zamówienia to: • Droga krajowa S6c /Obwodnica Słupska/; • Droga krajowa nr 6 (do momentu oddania do użytkowania drogi ekspresowej S6 na odcinku koniec Obwodnicy Słupska – w. Leśnice); • Droga krajowa nr 20; • Droga krajowa nr 21.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji (w odniesieniu do wszystkich części zamówienia) dla przedmiotu zamówienia w zakresie opcjonalnym, tj. w zakresie, jaki może zostać zlecony Wykonawcy do realizacji w ramach prawa opcji, obejmuje: 1) powierzenia Wykonawcy wykonanie prac na odcinkach dróg innych niż wskazane w §1 ust.1, wyszczególnionych w załączniku nr 12a i 12b do Umowy – po cenach określonych przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego w Załączniku nr 2 Tabele Elementów Rozliczeniowych, Zbiorcze Zestawienie Kosztów. Do obliczenia wynagrodzenia Wykonawcy stosowane będą ww. ceny dla dróg o takim samym przekroju i standardzie utrzymania. 2) możliwość powierzenia Wykonawcy dalszego wykonania prac w przypadku, o którym mowa w § 3 ust. 2 Umowy - na okres nie dłuższy niż 10 miesięcy - w zakresie zamówienia podstawowego, po cenach określonych przez Wykonawcę dla zamówienia podstawowego w załączniku nr 2 Tabele Elementów Rozliczeniowych, przy czym maksymalny łączny okres obowiązywania Umowy, wraz z prawem opcji, nie może przekroczyć 48 miesięcy. Informacje dotyczące prawa opcji zostały określone w dalszej części SWZ Tom II i TOM IV (załącznik nr 2 - Tabele elementów rozliczeniowych wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów).
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Rejon w Tczewie
BeschreibungCzęść 2 – obejmuje całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Tczewie, nazywana również zadaniem nr 2. Drogi administrowane przez Rejon w Tczewie objęte przedmiotem zamówienia to: • Droga krajowa nr 22; • Droga krajowa nr 55; • Droga krajowa nr 90; • Droga krajowa nr 91.