2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky interiérového vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kancelářského nábytku, židlí a dalšího interiérového vybavení do budov VZP ČR na adresách uvedených v Příloze č. 6 HDZD – Seznam míst plnění. Předmět plnění veřejné zakázky bude zahrnovat kompletní dodávku zboží, tj. dovoz z výroby na místo určení, nastěhování do kanceláří, kompletní instalaci a montáž a také likvidaci obalů.
Interne Kennung: 2501017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kancelářského nábytku, židlí a dalšího interiérového vybavení do budov VZP ČR na adresách uvedených v Příloze č. 6 HDZD – Seznam míst plnění. Předmět plnění veřejné zakázky bude zahrnovat kompletní dodávku zboží, tj. dovoz z výroby na místo určení, nastěhování do kanceláří, kompletní instalaci a montáž a také likvidaci obalů