580870-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Wykonywanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych oraz na posesjach wraz z ich odśnieżaniem i posypywaniem piaskiem w okresie zimowym należących do KRUS OR w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych oraz na posesjach wraz z ich odśnieżaniem i posypywaniem piaskiem w okresie zimowym należących do KRUS OR w Rzeszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie utrzymania czystości w budynkach biurowych oraz na posesjach wraz z ich odśnieżaniem i posypywaniem piaskiem w okresie zimowym, należących do KRUS OR w Rzeszowie, położonych w Rzeszowie, Ropczycach, Leżajsku, Mielcu, Kolbuszowej, Strzyżowie, Nisku, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Przeworsku, Jarosławiu, Lubaczowie, Przemyślu, Jaśle, Krośnie, Brzozowie, Sanoku i Dębicy w podziale na 18 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych wymaga, aby w każdej z części zamówienia osoby wykonujące czynności sprzątania wewnątrz budynków biurowych i na posesjach, przez cały okres realizacji zamówienia były zatrudnione na podstawie umowy o pracę na podstawie art. 22 § 1 Kodeksu pracy, za wynagrodzeniem w wysokości nie mniejszej niż minimalne wynagrodzenie za pracę (w przeliczeniu na pełny etat).
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „ustawą Pzp”. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr: 1. Sprzątanie budynku biurowego i posesji OR KRUS przy ul. Słowackiego 7 w Rzeszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Słowackiego 7 w Rzeszowie, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie. Pomieszczenia do sprzątania: 1923,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 706,90 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.1.2025
LosLOT-0002
TitelCzęść nr: 2. Sprzątanie budynku biurowego PT KRUS przy ul. Rynek 7 w Ropczycach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego przy ul. Rynek 7 w Ropczycach, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Ropczycach. Pomieszczenia do sprzątania: 244,00 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.2.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
LosLOT-0003
TitelCzęść nr: 3. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Mickiewicza 82a w Leżajsku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Mickiewicza 82a w Leżajsku, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Leżajsku. Pomieszczenia do sprzątania: 526,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 1049,00 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.3.2025
LosLOT-0004
TitelCzęść nr: 4. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Sękowskiego 12 w Mielcu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Sękowskiego 12 w Mielcu, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Mielcu. Pomieszczenia do sprzątania: 308,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 1353,00 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.4.2025
LosLOT-0005
TitelCzęść nr: 5. Sprzątanie budynku biurowego PT KRUS przy ul. ks. L. Ruczki 10/1 w Kolbuszowej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego przy ul. ks. L. Ruczki 10/1 w Kolbuszowej, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Kolbuszowej. Pomieszczenia do sprzątania: 284,10 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.5.2025
LosLOT-0006
TitelCzęść nr: 6. Sprzątanie budynku biurowego PT KRUS przy ul. Przecławczyka 15 w Strzyżowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego przy ul. Przecławczyka 15 w Strzyżowie, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Strzyżowie. Pomieszczenia do sprzątania: 153,25 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.6.2025
LosLOT-0007
TitelCzęść nr: 7. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Sandomierskiej 6 w Nisku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Sandomierskiej 6 w Nisku, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Nisku. Pomieszczenia do sprzątania: 250,47 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku wynosi – 118,54 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.7.2025
LosLOT-0008
TitelCzęść nr: 8. Sprzątanie budynku biurowego PT KRUS przy ul. 1 Sierpnia 12 w Stalowej Woli.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego przy ul. 1 Sierpnia 12 w Stalowej Woli, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Stalowej Woli. Pomieszczenia do sprzątania: 180,00 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.8.2025
LosLOT-0009
TitelCzęść nr: 9. Sprzątanie budynku biurowego PT KRUS przy ul. Zwierzynieckiej 3 w Tarnobrzegu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego przy ul. Zwierzynieckiej 3 w Tarnobrzegu, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Tarnobrzegu. Pomieszczenia do sprzątania: 225,30 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.9.2025
LosLOT-0010
TitelCzęść nr: 10. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Krasickiego 1 w Przeworsku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Krasickiego 1 w Przeworsku, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Przeworsku. Pomieszczenia do sprzątania: 1060,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 1110,00 m2
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.10.2025
LosLOT-0011
TitelCzęść nr: 11. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Kraszewskiego 15 w Jarosławiu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Kraszewskiego 15 w Jarosławiu, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Jarosławiu. Pomieszczenia do sprzątania: 400,80 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 230,00 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.11.2025
LosLOT-0012
TitelCzęść nr: 12. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 w Lubaczowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Kazimierza Wielkiego 4 w Lubaczowie, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Lubaczowie. Pomieszczenia do sprzątania: 270,90 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 1037,00 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.12.2025
LosLOT-0013
TitelCzęść nr: 13. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Kopernika 52 w Przemyślu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Kopernika 52 w Przemyślu, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Przemyślu. Pomieszczenia do sprzątania: 476,60 m2. 3. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku wynosi 446,70 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.13.2025
LosLOT-0014
TitelCzęść nr: 14. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Mickiewicza 4a w Jaśle.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Mickiewicza 4a w Jaśle, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Jaśle. Pomieszczenia do sprzątania: 1445,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 2600 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.14.2025
LosLOT-0015
TitelCzęść nr: 15. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Pużaka 53 w Krośnie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Pużaka 53 w Krośnie, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Krośnie. Pomieszczenia do sprzątania: 255,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 1777 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.15.2025
LosLOT-0016
TitelCzęść nr: 16. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Legionistów 4 w Brzozowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Legionistów 4 w Brzozowie, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Brzozowie. Pomieszczenia do sprzątania: 380,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 917 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.16.2025
LosLOT-0017
TitelCzęść nr: 17. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Rymanowskiej 34 w Sanoku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Rymanowskiej 34 w Sanoku, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Sanoku. Pomieszczenia do sprzątania: 275,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 635 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.17.2025
LosLOT-0018
TitelCzęść nr: 18. Sprzątanie budynku biurowego i posesji PT KRUS przy ul. Kościuszki 28 w Dębicy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie sprzątania budynku biurowego i posesji przy ul. Kościuszki 28 w Dębicy, stanowiącego siedzibę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Dębicy. Pomieszczenia do sprzątania: 390,00 m2. Powierzchnia łączna posesji dookoła budynku: 190,00 m2.
Interne Kennung1300-OP.261.1.3.18.2025