See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa implantów artroskopowych i małoinwazyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i 2a do SWZ
Interne Kennung: DZP-271-44/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. SYSTEMY ARTROSKOPOWE DO ZAOPATRYWANIA USZKODZEŃ TKANEK MIĘKKICH
Interne Kennung: 1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia mniejszej niż określona w umowie ilości Wyrobów Medycznych w przypadku zmniejszenia się jego zapotrzebowania. 2. Niezamówienie w okresie obowiązywania Umowy Wyrobów Medycznych 40% ilości określonej w umowie nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Dostawcę roszczeń o zamówienie pozostałej części wyrobów medycznych ani też innych roszczeń finansowych z tego tytułu. 3. Odbiorca zastrzega sobie prawo zamówienia większej niż określona w umowie ilości wyrobów medycznych w przypadku zwiększenia się jego zapotrzebowania, na podstawie jednostronnego oświadczenia woli złożonego przez Odbiorcę (Prawo opcji zwiększającej), jednakże zwiększenie ilości nie może przekroczyć 30% (Limit) wartości umowy, o której mowa w § 2 ust. 3 Umowy. 4. Każdorazowe złożenie zamówienia przez Odbiorcę ponad ilość określoną w umowie powyżej należy traktować jako złożenie oświadczenia woli Odbiorcy o skorzystaniu z Prawa opcji zwiększającej w zakresie pozycji objętej zamówieniem – z zastrzeżeniem Limitu, o którym mowa w § 3 ust. 5. Umowy. 5. W przypadku skorzystania z Prawa opcji zwiększającej cena jednostkowa w danej pozycji nie ulegnie zmianie.
Los: LOT-0002
Titel: 2. SYSTEMY ŁĄKOTKOWE ORAZ KOTWICZĄCE
Interne Kennung: 2.
Los: LOT-0003
Titel: 3. SYSTEMY REKONSTRUKCJI APARATU WIĘZADŁOWEGO Z OPCJĄ INTERNAL BRACE
Interne Kennung: 3.
Los: LOT-0004
Titel: 4. MATERIAŁY KOŚCIOZASTĘPCZE
Interne Kennung: 4.
Los: LOT-0005
Titel: 5. SYSTEMY DO REKONSTRUKCJI WIĘZADŁA KRZYŻOWEGO, PRZEDNIEGO
Interne Kennung: 5.
Los: LOT-0006
Titel: 6. GUZIK DO MOCOWANIA TKANEK MIĘKKICH DO KOŚCI W REKONSTRUKCJI ACL
Interne Kennung: 6.
Los: LOT-0007
Titel: 7. KLAMRY KOSTNE (SKOBLE)
Interne Kennung: 7.
Los: LOT-0008
Titel: 8. SYSTEM HIALURONOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Interne Kennung: 8.
Los: LOT-0009
Titel: 9. SYSTEM KOLAGENOWY LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Interne Kennung: 9.
Los: LOT-0010
Titel: 10. KLEJ TKANKOWY
Interne Kennung: 10.
Los: LOT-0011
Titel: 11. FREZY DO ZABIEGÓW MAŁOIWAZYJNYCH W OBRĘBIE STOPY
Interne Kennung: 11.
Los: LOT-0012
Titel: 12. ZESTAW CHIRURGII MAŁOIWAZYJNEJ STOPY
Interne Kennung: 12.
Los: LOT-0013
Titel: 13. PŁYTY DO OSTEOTOMII OKOLICY STAWU KOLANOWEGO
Interne Kennung: 13.
Los: LOT-0014
Titel: 14. ZESTAW DO STABILIZACJI, ARTRODEZY I OSTEOTOMII OKOLICY STAWU SKOKOWEGO I STOPY
Interne Kennung: 14.