See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preiļu novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā (izņemot tranzīta ielas)
Beschreibung: Preiļu novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā (izņemot tranzīta ielas)
Interne Kennung: PNP 2026/56AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Preiļu pilsētas ielu (izņemot tranzīta ielas) ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0002
Titel: Preiļu novada Aizkalnes pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0003
Titel: Preiļu novada Saunas pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0004
Titel: Preiļu novada Preiļu pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0005
Titel: Preiļu novada Pelēču pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0006
Titel: Preiļu novada Upmalas pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0007
Titel: Preiļu novada Vārkavas pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0008
Titel: Preiļu novada Aglonas pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0009
Titel: Preiļu novada Galēnu pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0010
Titel: Preiļu novada Riebiņu pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā.
Los: LOT-0011
Titel: Preiļu novada Rušonas pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0012
Titel: Preiļu novada Silajāņu pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0013
Titel: Preiļu novada Sīļukalna pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0014
Titel: Preiļu novada Stabulnieku pagasta pašvaldības autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0015
Titel: Preiļu novada Aglonas ciemata ielu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā
Los: LOT-0016
Titel: Preiļu novada Preiļu novada lauku teritoriju ielu ikdienas uzturēšanas darbi 2026./2027.gada ziemas periodā