580886-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – ÚKLIDOVÉ PRÁCE TECHNOLOGICKÝCH PROSTORŮ A ZAŘÍZENÍ V ELEKTRÁRNĚ PRUNÉŘOV 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚKLIDOVÉ PRÁCE TECHNOLOGICKÝCH PROSTORŮ A ZAŘÍZENÍ V ELEKTRÁRNĚ PRUNÉŘOV 2
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky jsou čistící a úklidové práce v technologických prostorech Elektrárny Prunéřov 2. Jedná se zejména o zajištění pravidelného úklidu technologických prostorů, zajištění operativního čištění a úklidových prací při vzniku mimořádných nebo havarijních situací, včetně sběru, nakládky a odvozu uklízených komodit, tj. uhelného prachu, popílku, vápence, energosádrovce a ostatního uklízeného materiálu tj. např. surového uhlí, prachu a sádrovcové suspenze na předem určené sběrné místo v Elektrárně Prunéřov 2.
Vorherige Bekanntmachung833815-2025
Interne KennungN006/25/V00042023
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku je uvedena v ZD - změna sjednaných cen bez DPH ( tzn. ceny za HZS nebo zúčtovací sazby mechanizačních prostředků nebo jednotkové ceny za m2) podrobně specifikováno v ZD část 3 Návrh smlouvy