580895-2026 - Ergebnis
Polen – Rettungswagen – Dostawa samochodu typu PICK-UP na potrzeby Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu typu PICK-UP na potrzeby Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu typu PICK-UP na potrzeby Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.
Vorherige Bekanntmachung377181-2026
Interne KennungWK.2370.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin został skrócony z min. 35 na krótszy zgodnie z art. 138 ust.4 Ustawy Prawo zamówień publicznych "Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1".
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungWK.2370.10.2026_1