See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur projectleider Realisatie
Beschreibung: Zorginstituut Nederland zoekt een projectleider Realisatie. De projectleider Realisatie die we zoeken is verantwoordelijk voor de regie ontwikkeling en realisatie van informatieproducten binnen KIK-V, waarbij je de verbinding legt tussen inhoud, samenwerking en resultaat. Je stuurt niet alleen op voortgang en oplevering, maar je zorgt ook voor een effectieve samenwerking en heldere besluitvorming tussen het ontwikkelteam, product owners, beheerorganisatie en datastationleveranciers. Je vervult daarnaast expliciet de rol van Scrum Master voor het ontwikkelteam en draagt bij aan het versterken van de Agile werkwijze en teamvolwassenheid. De opdracht vraagt om een professional die inhoud, techniek en organisatie met elkaar verbindt en die vanuit die positie ook een actieve bijdrage levert aan tactische en strategische vraagstukken binnen het programma, waaronder governance, standaardisatie en toekomstbestendigheid van de informatievoorziening. Werkzaamheden Je geeft dagelijks richting aan een multidisciplinair ontwikkelteam bestaande uit informatieanalisten, ontologen en linked data engineers. In de rol van Scrum Master faciliteer je de Agile Scrum-werkwijze door het organiseren van sprintplanningen, refinements, reviews en retrospectives. Je stimuleert een cultuur van continu verbeteren, versterkt de samenwerking binnen het team en bevordert eigenaarschap en zelforganisatie. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het inrichten en borgen van de governance rondom de ontwikkeling van informatieproducten. Je zorgt voor heldere rollen, verantwoordelijkheden, processen en besluitvormingsstructuren en bewaakt de samenhang tussen ontwikkeling, implementatie, acceptatietesten, beheer en de samenwerking met datastationleveranciers. Door tijdige afstemming tussen alle betrokken partijen zorg je voor een soepele overdracht naar beheer en een duurzame inrichting van de ontwikkelketen. Vanuit inhoudelijk perspectief fungeer je als sparringpartner voor het ontwikkelteam en het programmamanagement op het gebied van Linked Data. Je begrijpt de afwegingen die gemaakt worden binnen semantische modellering en vertaalt deze naar begrijpelijke keuzes voor stakeholders. Daarnaast stuur je op een consistente toepassing van Linked Data-principes binnen de verschillende informatieproducten en ondersteun je bij de prioritering van innovaties en productontwikkeling. Op tactisch en strategisch niveau vertaal je de kaders van het programma naar werkbare processen en concrete werkwijzen. Je signaleert risico's, afhankelijkheden en verbeterkansen en adviseert het programmamanagement over passende maatregelen en ontwikkelrichtingen. Hiermee lever je een aantoonbare bijdrage aan de verdere professionalisering van de organisatie en de realisatie van de programmadoelstellingen. Tot slot ben je verantwoordelijk voor de inrichting en borging van kwaliteit gedurende het gehele ontwikkelproces. Je coördineert acceptatietesten en overdrachtsmomenten, ziet toe op volledige documentatie en vastlegging van werkwijzen en afspraken en zorgt ervoor dat de opgeleverde informatieproducten overdraagbaar, beheerbaar en toekomstbestendig zijn. De resultaten van deze rol zijn een effectief samenwerkende keten van ontwikkelteam, product owners, beheerorganisatie en leveranciers, een geborgde governance- en besluitvormingsstructuur, een volwassen Agile Scrum-team, een consistente toepassing van Linked Data-principes en kwalitatief hoogwaardige, beheerbare informatieproducten die aantoonbaar bijdragen aan de tactische en strategische doelstellingen van het programma.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000