Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Splitsko-dalmatinska županija (HR035)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Mjesto izvođenja radova su stanovi u Splitsko-dalmatinskoj županiji i Dubrovačko-neretvanskoj županiji, na adresama navedenim u Popisu stanova iz priloga ove Dokumentacije o nabavi.
Geschätzte Dauer