2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE OCHRONY OSÓB I MIENIA KLINICZNEGO SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE, W TYM WYKONYWANIE USŁUGI MONITOROWANIA POMIESZCZEŃ WOJEWÓDZKIEJ PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNEJ DLA DZIECI.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, w tym wykonywanie usługi monitorowania pomieszczeń Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 6 (Wykaz posterunków). 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału na części: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Przedmiot zamówienia stanowi niepodzielną całość i wskazane jest, aby usługę wykonywał jeden Wykonawca. Budynki Szpital stanowią połączoną ciągami komunikacyjnymi całość, tak więc udzielanie zamówień częściowych byłoby niecelowe. Ponadto podział zamówienia na części groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi i nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia, a potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Biorąc również pod uwagę fakt, że przedmiotem zamówienia jest ochrona osób i mienia niezbędna jest sprawna koordynacja i przepływ informacji w sytuacji kryzysowej, co przy podziale zamówienia na części i realizacji zamówienia przez dwa odrębne podmioty, byłoby utrudnione. WIZJA LOKALNA Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej. UWAGA! Złożenie oferty przez Wykonawcę bez uczestniczenia w wizji lokalnej skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp. PODWYKONAWSTWO 1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (Podwykonawcom); 2) Zamawiający zastrzega osobiste wykonanie przez Wykonawcę zamówienia w ramach zadań grupy interwencyjnej, w tym zakresie Zamawiający nie dopuszcza podwykonawców. Definicję grupy interwencyjnej zawiera Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21 października 2011 r. w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych i warunków przechowywania oraz ewidencjonowania broni i amunicji. 3) Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych Podwykonawców. 4) Powierzenie części zamówienia Podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
Interne Kennung: ZP/US/001/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, w tym wykonywanie usługi monitorowania pomieszczeń Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 5 (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 6 (Wykaz posterunków).
Interne Kennung: 1