See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění analytických a programátorských prací financovaných z programů a projektů: (i) Veřejné informační služby knihoven, podprogramu: VISK 1 – Projekty s celostátním dopadem a implementace Koncepce rozvoje knihoven v ČR, projekt: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026, registrační číslo projektu 1521000006 na jehož realizaci poskytuje finanční podporu Ministerstvo kultury ČR; (ii) Veřejné informační služby knihoven, podprogramu: VISK 1 – Projekty s celostátním dopadem a implementace Koncepce rozvoje knihoven v ČR, projekt: Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání, registrační číslo projektu 1521000004 na jehož realizaci poskytuje finanční podporu Ministerstvo kultury ČR; Na každou část veřejné zakázky bude uzavírána samostatná smlouva (viz dále). Zajištění analytických a programátorských prací bude realizováno na základě smlouvy, resp. smluv, které budou uzavírány na následující části veřejné zakázky, což odpovídá specifikám požadavků na jednotlivou veřejnou zakázku.
Interne Kennung: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání POPIS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026
Beschreibung: Předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příloze č. 2 Zadávací dokumentace a v příslušné smlouvě dle přílohy 5 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání ČÁST 1.
Los: LOT-0003
Titel: Kramerius 2026: Úpravy čtenářského rozhraní
Beschreibung: Předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příloze č. 4 Zadávací dokumentace a dle příslušné smlouvě dle přílohy 7 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání ČÁAS 3.
Los: LOT-0002
Titel: Kramerius 2026: Optimalizace jádra a systémové administrace
Beschreibung: Předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příloze č. 3 Zadávací dokumentace a v příslušné smlouvě dle přílohy 6 Zadávací dokumentace
Interne Kennung: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání ČÁST 2.