2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inovácia a modernizácia Vodnej elektrárne Čunovo
Beschreibung: Predmetom zákazky je inovácia a modernizácia technologickej stavby v rozsahu projekčných prác, inžinierskej činnosti, demontážnych prác sústrojenstiev turbína – generátor a zariadení, ktoré sú predmetom zákazky, opráv a/alebo dodávok nových zariadení, spätnej montáže sústrojenstiev turbína – generátor a súvisiacich zariadení, ako aj uvedenie predmetu zákazky do prevádzky. Zákazka bude realizovaná v šiestich sekciách, pričom jedna sekcia bude pozostávať z viacerých prevádzkových a dielčích prevádzkových súborov - najmä turbíny, čerpací agregát, regulátory turbín a budenia, rozvodne, generátory, elektrické ochrany, blokové transformátory, procesné stanice. Podrobnosti sú uvedené v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 265/2026; S-000955/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251120 Bau von Wasserkraftwerken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45100000 Baureifmachung, 45111300 Abbauarbeiten, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 42112200 Wasserturbinen, 45315200 Turbinenarbeiten, 51111000 Installation von Elektromotoren, Generatoren und Transformatoren, 31110000 Elektromotoren, 31120000 Generatoren, 31170000 Transformatoren, 31214000 Schaltanlagen, 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren, 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren, 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen, 50312620 Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 72267200 Reparatur von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen