580939-2026 - Ergebnis
Litauen – Planungsleistungen im Bauwesen – Techninio darbo projekto „Nuotekų surinkimo tinklų statyba Daukšių mstl.“ parengimo paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Techninio darbo projekto „Nuotekų surinkimo tinklų statyba Daukšių mstl.“ parengimo paslaugos
Beschreibung: Perkantysis subjektas numato įsigyti techninio darbo projekto parengimo paslaugas projektui „Nuotekų surinkimo tinklų statyba Daukšių mstl.“ (įskaitant projektinių pasiūlymų parengimą ir viešinimą, kaip tai nustatyta norint gauti statybą leidžiantį/ius dokumentą/us), parengto projekto vykdymo priežiūros paslaugas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0