580976-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – PNRR- ECHIPAMENTE PENTRU CAMPUS DUAL POLITEHNICA BUCURESTI-FACULTATEA DE TRANSPORTURI-TRANSA 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PNRR- ECHIPAMENTE PENTRU CAMPUS DUAL POLITEHNICA BUCURESTI-FACULTATEA DE TRANSPORTURI-TRANSA 1
Beschreibung: Lot 1-Kit de dezvoltare 5G- 14 buc Lot 2-Kit de dezvoltare aplicații IoT- 14 buc Lot 3 - Kit de dezvoltare rețele fără fir- 1 buc Lot 4- Kit de testare comunicații prin fibră optică- 1 buc Lot 5- Kit de sudură fibră optică- 1 buc Lot 6- Kit de analiză și testare rețele de comunicații- 1 buc Lot 7- Kit de analiză avansată pentru rețele de comunicații- 1 buc Lot 8- Kit realizare sisteme electronice- 1 buc Lot 9- Kit de dezvoltare automatizări- 1 buc Lot 10- Kit echipamente pentru Sisteme Inteligente de Transport- 1 buc Lot 11- Kit de dezvoltare aplicații pentru Sisteme Inteligente de Transport -14 buc Lot 12- Kit de măsurare pentru semnale analogice și digitale- 8 buc Lot 13- Kit de realizare și testare sisteme electronice- 1 buc Lot 14- Kit echipamente de rețea - 2 buc Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 48467613_PAAP_PNRR_12560_2023_T1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kit de dezvoltare 5G
Beschreibung: Kit de dezvoltare 5G-14 buc
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kit de dezvoltare aplicații IoT
Beschreibung: Kit de dezvoltare aplicații IoT-14 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kit de dezvoltare rețele fără fir
Beschreibung: Kit de dezvoltare rețele fără fir-1 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Kit de testare comunicații prin fibră optică
Beschreibung: Kit de testare comunicații prin fibră optică-1 buc
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Kit de sudură fibră optică
Beschreibung: Kit de sudură fibră optică-1 buc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Kit de analiză și testare rețele de comunicații
Beschreibung: Kit de analiză și testare rețele de comunicații-1 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Kit de analiză avansată pentru rețele de comunicații
Beschreibung: Kit de analiză avansată pentru rețele de comunicații-1 buc
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Kit realizare sisteme electronice
Beschreibung: Kit realizare sisteme electronice-1 buc
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Kit de dezvoltare automatizări
Beschreibung: Kit de dezvoltare automatizări-1 buc
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Kit echipamente pentru Sisteme Inteligente de Transport
Beschreibung: Kit echipamente pentru Sisteme Inteligente de Transport-1 buc
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Kit de dezvoltare aplicații pentru Sisteme Inteligente de Transport
Beschreibung: Kit de dezvoltare aplicații pentru Sisteme Inteligente de Transport-14 buc
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Kit de măsurare pentru semnale analogice și digitale
Beschreibung: Kit de măsurare pentru semnale analogice și digitale -8 buc
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Kit de realizare și testare sisteme electronice
Beschreibung: Kit de realizare și testare sisteme electronice-1 buc
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Kit echipamente de rețea
Beschreibung: Kit echipamente de rețea-2 buc
Interne Kennung: 14