See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania.
Beschreibung: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: NI.2720.77.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 1 - Rejon Wrocław.
Beschreibung: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 1 - Rejon Wrocław. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: NI.2720.77.2026 ZAD-1 - Rejon Wrocław
Los: LOT-0002
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. ZADANIE nr 2 – Rejon Wałbrzych
Beschreibung: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. ZADANIE nr 2 – Rejon Wałbrzych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: NI.2720.77.2026 ZAD-2 - Rejon Wałbrzych
Los: LOT-0003
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. - ZADANIE nr 3 – Rejon Legnica
Beschreibung: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. - ZADANIE nr 3 – Rejon Legnica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: NI.2720.73.2026 ZAD-3 - Rejon Legnica
Los: LOT-0004
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 4 – Rejon Jelenia Góra
Beschreibung: BIEŻĄCE UTRZYMANIE I KONSERWACJA drogowych sygnalizacji świetlnych i przejść aktywnych w ciągach dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu z podziałem na 4 zadania. Zadanie nr 4 – Rejon Jelenia Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: NI.2720.77.2026 ZAD-4 Rejon Jelenia Góra
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NI.2720.77.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
Additional classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004