580988-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Schiffen – De reiniging van ventilatiesystemen aan boord van groot bovenwater eenheden (schepen)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDe reiniging van ventilatiesystemen aan boord van groot bovenwater eenheden (schepen)
BeschreibungDe opdracht betreft het verrichten van de reiniging van ventilatiesystemen aan boord van groot bovenwater eenheden (schepen). De gevraagde dienstverlening bestaat uit de volgende onderdelen: • Het uitvoeren van reinigings-werkzaamheden aan de lucht-ventilatiesystemen aan boord van de groot bovenwater eenheden voorafgaand aan, dan wel tijdens benoemde onderhoud periodes: o Inclusief kleine herstelmogelijkheden n.a.v. gebreken geconstateerd bij inspectie; o Inclusief een inspectierapportage met daarin opgenomen een actuele status, bevindingen en rapportages van de ventilatiesystemen.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie selectieleidraad
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39563530 Schlauchlutten, 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenHet toevoegen van schepen tijdens de gehele looptijd van het contract