See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia
Beschreibung: 1. Działając w imieniu i na rzecz Ministerstwa Zdrowia, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, Centrum e-Zdrowia z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-184) ul. Stanisława Dubois 5A ogłasza postępowanie na zamówienie publiczne, którego przedmiotem jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia. 2. Zamówienie zostało podzielone na 5 części. Część I – urządzenia CISCO Część II – urządzenia DELL Część III – urządzenia FORTINET Część IV – urządzenia HPE Część V – urządzenia IBM 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 610782-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.169.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514300 Anlagenverwaltung für die Computersystemwartung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia - CISCO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia: Część I – urządzenia CISCO 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część I
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia - DELL
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia: Część II – urządzenia DELL 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część II
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia - FORTINET
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia: Część III – urządzenia FORTINET 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część III
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia - HPE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia: Część IV – urządzenia HPE 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część IV
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia - IBM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie Usługi Serwisu Urządzeń wraz z Oprogramowaniem dla Ministerstwa Zdrowia: Część V – urządzenia IBM 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część V