See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analyse apparatuur - generiek high-end
Beschreibung: Deze aanbesteding bestaat uit twee percelen. De beoordeling van de Inschrijvingen vinden afzonderlijk per perceel plaats. Het indienen van een Inschrijving alle percelen is toegestaan. De aanbesteding is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1 – het leveren, installeren, onderhouden en repareren van gaschromatography (GC) inclusief hardware, software en onderdelen. Perceel 2 – het leveren, installeren, onderhouden en repareren van liquid chromatography (LC) inclusief hardware, software en onderdelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: het leveren, installeren, onderhouden en repareren van gaschromatography (GC) inclusief hardware, software en onderdelen.
Beschreibung: Het leveren, installeren, onderhouden en repareren van gaschromatography (GC) inclusief hardware, software en onderdelen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: het leveren, installeren, onderhouden en repareren van liquid chromatography (LC) inclusief hardware, software en onderdelen.
Beschreibung: Het leveren, installeren, onderhouden en repareren van liquid chromatography (LC) inclusief hardware, software en onderdelen.