2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce budovy městského úřadu Habartov
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve stavebních úpravách (rekonstrukci) objektu – budovy č. p. 112; stavba pro administrativu, nacházející se na pozemku parc. č. 1, zapsaného na LV č. 1088, a v demolici objektů – budovy bez č. p./č. ev.; garáž, nacházející se na pozemku parc. č. 868/10, a budovy bez č. p./č. ev.; stavba pro výrobu a skladování, nacházející se na pozemku parc. č. 868/11, zapsaných na LV č. 1, vše v katastrálním území Habartov, obec Habartov, Katastrální úřad pro Karlovarský kraj, Katastrální pracoviště Sokolov. Předmět Veřejné zakázky zahrnuje provedení všech činností, prací a dodávek požadovaných ve Smlouvě nebo obsažených v projektové dokumentaci pro provedení stavby (včetně výkazu výměr), která je součástí Přílohy č. 1 Zadávací dokumentace. Podrobnosti k plnění předmětu Veřejné zakázky jsou uvedeny ve Smlouvě a jejích přílohách.
Interne Kennung: Rekonstrukce MU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 44620000 Heizkörper und Heizkessel sowie Zubehör für Zentralheizungen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42416100 Aufzüge
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 44620000 Heizkörper und Heizkessel sowie Zubehör für Zentralheizungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42416100 Aufzüge