2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szczegółowe opracowanie wielobranżowej koncepcji oraz dokumentacji projektowej i przetargowej oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Przebudowa budynku przy pl. S. Starynkiewicza 7/9 w celu utworzenia „Centrum zarządzania ruchem drogowym”
Beschreibung: Szczegółowe opracowanie wielobranżowej koncepcji oraz dokumentacji projektowej i przetargowej oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Przebudowa budynku przy pl. S. Starynkiewicza 7/9 w celu utworzenia „Centrum zarządzania ruchem drogowym” Szczegółowe zapisy znajdują się w OPiW udostępnionym na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/65/NZO/1/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowe opracowanie wielobranżowej koncepcji oraz dokumentacji projektowej i przetargowej oraz uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Przebudowa budynku przy pl. S. Starynkiewicza 7/9 w celu utworzenia „Centrum zarządzania ruchem drogowym” Szczegółowe zapisy znajdują się w OPiW udostępnionego na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji. Informacje dotyczące opcji znajdują się w § 1 projektowanych postanowień umowy.