2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa bezzałogowych statków powietrznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletów bezzałogowych statków powietrznych, zwanych dalej "BSP". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.2380.61.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - dostawa 8 kompletów BSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 8 kompletów BSP o wymaganiach określonych w pkt 1 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - dostawa 2 kompletów BSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 kompletów BSP o wymaganiach określonych w pkt 2 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa 2 kompletów BSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 kompletów BSP o wymaganiach określonych w pkt 3 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawa 3 kompletów BSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 3 kompletów BSP o wymaganiach określonych w pkt 4 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawa 5 kompletów BSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 5 kompletów BSP o wymaganiach określonych w pkt 5 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa 10 kompletów BSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 10 kompletów BSP o wymaganiach określonych w pkt 6 OPZ, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6