581060-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa i montaż mebli dla Przychodni Przyklinicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli dla Przychodni Przyklinicznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli dla Przychodni Przyklinicznej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a,1b, 6 do SWZ
Interne KennungZP.261.51.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż mebli wbudowanych dla wybranych pomieszczeń oraz wyposażenie pięciu poczekalni Przychodni Przyklinicznej. Realizacja tego zakresu była ściśle uzależniona od zakończenia prowadzonych prac budowlano-remontowych, ponieważ dostawa oraz montaż wyposażenia mogły nastąpić wyłącznie po wykonaniu określonych etapów robót budowlanych oraz odpowiednim przygotowaniu pomieszczeń postępowanie o udzielenie zamówienia na meble wbudowane zostało wszczęte dopiero po zakończeniu tych prac. Jednocześnie na rynku obserwuje się wydłużone terminy produkcji i dostaw mebli. Sytuacja ta wynika z kumulacji projektów inwestycyjnych realizowanych przez podmioty lecznicze w ramach programów finansowanych ze środków unijnych. Wydłużone terminy produkcji i dostaw stanowią okoliczność obiektywną i niezależną od Zamawiającego, istotnie wpływającą na ryzyko niedotrzymania terminu realizacji projektu. Opisane powyżej okoliczności wskazują obiektywną i niezależną od Zamawiającego pilną potrzebę udzielenia zamówienia, uniemożliwiając zastosowanie standardowych terminów składania ofert. Skrócenie terminu jest konieczne, aby umożliwić sprawne przeprowadzenie postępowania i wybór wykonawcy w czasie pozwalającym na terminową realizację projektu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli dla Przychodni Przyklinicznej - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a, 1b, 6 do SWZ