2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych dla O/Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych dla O/Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: endoproteza stawu biodrowego morfometryczna
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Endoproteza jednopromieniowa stawu kolanowego pierwotna
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: Endoproteza stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: część 13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: część 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: część 15