See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi porządkowe polegające na sprzątaniu i stałej pielęgnacji boisk, terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie gminy Kobierzyce, w podziale na części.
Beschreibung: Usługi porządkowe polegające na sprzątaniu i stałej pielęgnacji boisk, terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie gminy Kobierzyce, w podziale na części - 5 części: Część 1 – Sprzątanie terenu oraz koszenie terenów zielonych wraz z wywozem trawy oraz pielęgnacja nasadzeń wraz z wywozem odpadów BIO w miejscowości: Bielany Wrocławskie, Domasław, Kobierzyce, Księginice, Magnice, Ślęza, Tyniec Mały, Wysoka. Część 2 – Sprzątanie terenu oraz koszenie terenów zielonych wraz z wywozem trawy w miejscowości: Bąki, Biskupice Podgórne, Cieszyce, Chrzanów, Królikowice, Krzyżowice, Małuszów, Nowiny, Owsianka, Racławice Wielkie, Żerniki Małe, Żurawice. Część 3 – Sprzątanie terenu oraz koszenie terenów zielonych wraz z wywozem trawy w miejscowości: Budziszów, Damianowice, Dobkowice, Kuklice, Pełczyce, Pustków Wilczkowski, Pustków Żurawski, Rolantowice, Solna, Szczepankowice, Tyniec nad Ślęzą. Część 4 – Sprzątanie terenu oraz pielęgnacja nasadzeń wraz z wywozem odpadów BIO w miejscowości: Bąki, Biskupice Podgórne, Cieszyce, Chrzanów, Królikowice, Krzyżowice, Małuszów, Nowiny, Owsianka, Racławice Wielkie, Wierzbice, Żerniki Małe, Żurawice. Część 5 – Sprzątanie terenu oraz pielęgnacja nasadzeń wraz z wywozem odpadów BIO w miejscowości: Budziszów, Damianowice, Dobkowice, Jaszowice, Kuklice, Pełczyce, Pustków Wilczkowski, Pustków Żurawski, Rolantowice, Solna, Szczepankowice, Tyniec nad Ślęzą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 2720/KOSiR/ZPU/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem okresu wegetacyjnego roślin zachodzi konieczność niezwłocznego przeprowadzenia postępowania przetargowego, którego przedmiotem są prace związane z utrzymaniem terenów zieleni (np. nasadzenia, koszenie, pielęgnacja drzew i krzewów, zabiegi agrotechniczne itp.). Okres wiosenny charakteryzuje się intensywnym wzrostem roślinności, co wymaga podjęcia działań w ściśle określonym czasie, aby zapewnić właściwe warunki dla jej rozwoju oraz utrzymać estetyczny i bezpieczny stan terenów zielonych. Opóźnienie w realizacji prac mogłoby doprowadzić do pogorszenia kondycji roślin, wzrostu kosztów utrzymania terenów zieleni, a także negatywnie wpłynąć na wizerunek gminy. Mając powyższe na uwadze, istnieje uzasadniona potrzeba przyspieszenia procedury przetargowej w celu umożliwienia jak najszybszego podpisania umowy z wykonawcą i rozpoczęcia prac w optymalnym terminie agrotechnicznym.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługi porządkowe polegające na sprzątaniu i stałej pielęgnacji boisk, terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie gminy Kobierzyce, w podziale na części - Część 1 – Sprzątanie terenu oraz koszenie terenów zielonych wraz z wywozem trawy oraz pielęgnacja nasadzeń wraz z wywozem odpadów BIO w miejscowości: Bielany Wrocławskie, Domasław, Kobierzyce, Księginice, Magnice, Ślęza, Tyniec Mały, Wysoka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 2720/KOSiR/ZPU/1/2026 zad.1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Usługi porządkowe polegające na sprzątaniu i stałej pielęgnacji boisk, terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie gminy Kobierzyce, w podziale na części - Część 2 – Sprzątanie terenu oraz koszenie terenów zielonych wraz z wywozem trawy w miejscowości: Bąki, Biskupice Podgórne, Cieszyce, Chrzanów, Królikowice, Krzyżowice, Małuszów, Nowiny, Owsianka, Racławice Wielkie, Żerniki Małe, Żurawice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 2720/KOSiR/ZPU/1/2026 zad.2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Usługi porządkowe polegające na sprzątaniu i stałej pielęgnacji boisk, terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie gminy Kobierzyce, w podziale na części - Część 3 – Sprzątanie terenu oraz koszenie terenów zielonych wraz z wywozem trawy w miejscowości: Budziszów, Damianowice, Dobkowice, Kuklice, Pełczyce, Pustków Wilczkowski, Pustków Żurawski, Rolantowice, Solna, Szczepankowice, Tyniec nad Ślęzą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 2720/KOSiR/ZPU/1/2026 zad.3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Usługi porządkowe polegające na sprzątaniu i stałej pielęgnacji boisk, terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie gminy Kobierzyce, w podziale na części - Część 4 – Sprzątanie terenu oraz pielęgnacja nasadzeń wraz z wywozem odpadów BIO w miejscowości: Bąki, Biskupice Podgórne, Cieszyce, Chrzanów, Królikowice, Krzyżowice, Małuszów, Nowiny, Owsianka, Racławice Wielkie, Wierzbice, Żerniki Małe, Żurawice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 2720/KOSiR/ZPU/1/2026 zad.4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Usługi porządkowe polegające na sprzątaniu i stałej pielęgnacji boisk, terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie gminy Kobierzyce, w podziale na części - Część 5 – Sprzątanie terenu oraz pielęgnacja nasadzeń wraz z wywozem odpadów BIO w miejscowości: Budziszów, Damianowice, Dobkowice, Jaszowice, Kuklice, Pełczyce, Pustków Wilczkowski, Pustków Żurawski, Rolantowice, Solna, Szczepankowice, Tyniec nad Ślęzą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 2720/KOSiR/ZPU/1/2026 zad.5