See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/3/26 USŁUGA SERWISOWA NA WYKONANIE PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia wykonanie przeglądów okresowych urządzeń medycznych Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 110 zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 266111-2026
Interne Kennung: DZP/3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0061
Titel: ZADANIE 61
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia wykonanie przeglądów okresowych urządzeń medycznych
Interne Kennung: ZADANIE 61
Los: LOT-0062
Titel: ZADANIE 62
Interne Kennung: ZADANIE 62
Los: LOT-0063
Titel: ZADANIE 63
Interne Kennung: ZADANIE 63
Los: LOT-0064
Titel: ZADANIE 64
Interne Kennung: ZADANIE 64
Los: LOT-0065
Titel: ZADANIE 65
Interne Kennung: ZADANIE 65
Los: LOT-0066
Titel: ZADANIE 66
Interne Kennung: ZADANIE 66
Los: LOT-0067
Titel: ZADANIE 67
Interne Kennung: ZADANIE 67
Los: LOT-0068
Titel: ZADANIE 68
Interne Kennung: ZADANIE 68
Los: LOT-0069
Titel: ZADANIE 69
Interne Kennung: ZADANIE 69
Los: LOT-0070
Titel: ZADANIE 70
Interne Kennung: ZADANIE 70
Los: LOT-0071
Titel: ZADANIE 71
Interne Kennung: ZADANIE 71
Los: LOT-0072
Titel: ZADANIE 72
Interne Kennung: ZADANIE 72
Los: LOT-0073
Titel: ZADANIE 73
Interne Kennung: ZADANIE 73
Los: LOT-0074
Titel: ZADANIE 74
Interne Kennung: ZADANIE 74
Los: LOT-0075
Titel: ZADANIE 75
Interne Kennung: ZADANIE 75
Los: LOT-0076
Titel: ZADANIE 76
Interne Kennung: ZADANIE 76
Los: LOT-0077
Titel: ZADANIE 77
Interne Kennung: ZADANIE 77
Los: LOT-0078
Titel: ZADANIE 78
Interne Kennung: ZADANIE 78
Los: LOT-0079
Titel: ZADANIE 79
Interne Kennung: ZADANIE 79
Los: LOT-0080
Titel: ZADANIE 80
Interne Kennung: ZADANIE 80