581092-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Levering van een inzamelvoertuig met kraan en een achterlader
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van een inzamelvoertuig met kraan en een achterlader
BeschreibungDe opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 2 inzamelvoertuigen met kraan en 2 achterladers. Zie aanbestedingsdocumenten.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1
BeschreibungLevering van een achterlader. Levering van 2 achterladers waarvan 1 in 2027 en 1 in 2029.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2
BeschreibungLevering van een inzamelvoertuig met kraan. Levering van 2 inzamelvoertuigen met kraan waarvan 1 in 2027 en 1 in 2030.
Interne Kennung2
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34142000 Crane and dumper trucks, 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34142000 Camiones grúa y camiones volquete, 34144511 Vehículos de recogida de basuras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 34144511 Vehículos de recogida de basuras
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2
Identificador interno: 2