See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme za Talijansku osnovnu školu, Scuola elementare italiana, Novigrad - Cittanova
Beschreibung: Predmet nabave je opreme za Talijansku osnovnu školu, Scuola elementare italiana, Novigrad - Cittanova. Predmet nabave je podijeljen na slijedeće grupe kako slijedi: - Grupa 1 – Opća oprema i namještaj – procijenjena vrijednost iznosi 115.000,00 eura, - Grupa 2 – Kuhinjska oprema – procijenjena vrijednost iznosi 70.000,00 eura, - Grupa 3– Računalna oprema – procijenjena vrijednost iznosi 26.000,00 eura. - Grupa 4 – Multimedijska oprema – procijenjena vrijednost iznosi 14.000,00 eura, - Grupa 5. Oprema igrališta - procijenjena vrijednost iznosi 5.000,00 eura. Ova javna nabava odnosi se na grupe 1. i 2., dok će se grupe 3., 4., i 5. provoditi jednostavna nabava sukladno članku 2. stavak 3. točka 2. ZJN. U novoj školskoj zgradi smješteni su prostori kako slijedi: 4 učionice za razrednu nastavu, specijalizirana učionica (radionica), učionica za hrvatski/talijanski jezik, učionica za informatiku, učionica za matematiku, učionica za likovnu i glazbenu kulturu, učionica za prirodu i biologiju/kemiju i fiziku, 8 kabineta, zbornica, 4 ureda, prostor za više namjena (PVN), blagovaonica, kuhinja sa spremištima, bibliotečno-informatički centar, spremište i arhiva, radionica kućnog majstora, prostorije tehničkog osoblja, garderobe učenika od 5. do 8. razreda, spremište prve pomoći, 4 spremišta, sanitarije za učenike i nastavnike, vratarnica, hodnici. Nabava opreme podrazumijeva nabavu, isporuku, montažu, postavljanje i ugradnju školskog namještaja i opreme do pune funkcionalnosti sukladno Troškovniku opreme sa grafičkim prilozima.
Interne Kennung: 05-26-VV-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opća oprema i namještaj
Beschreibung: Predmet nabave je nabava, isporuka i smještaj opće opreme i namještaja za potrebe Talijansku osnovnu školu, Scuola elementare italiana, Novigrad - Cittanova, u skladu s tehničkim specifikacijama i količinama navedenima u troškovniku, koji čini sastavni dio Dokumentacije o nabavi. U novoj školskoj zgradi smješteni su prostori kako slijedi: 4 učionice za razrednu nastavu, specijalizirana učionica (radionica), učionica za hrvatski/talijanski jezik, učionica za informatiku, učionica za matematiku, učionica za likovnu i glazbenu kulturu, učionica za prirodu i biologiju/kemiju i fiziku, 8 kabineta, zbornica, 4 ureda, prostor za više namjena (PVN), blagovaonica, kuhinja sa spremištima, bibliotečno-informatički centar, spremište i arhiva, radionica kućnog majstora, prostorije tehničkog osoblja, garderobe učenika od 5. do 8. razreda, spremište prve pomoći, 4 spremišta, sanitarije za učenike i nastavnike, vratarnica, hodnici. Nabava opreme podrazumijeva nabavu, isporuku, montažu, postavljanje i ugradnju školskog namještaja i opreme do pune funkcionalnosti sukladno Troškovniku opreme sa grafičkim prilozima. Ukoliko su u troškovniku navedene određene tehničke karakteristike, dimenzije, opisi ili norme, iste predstavljaju minimalne zahtjeve, a u skladu s člankom 211. ZJN 2016, dopuštena je ponuda jednakovrijednih proizvoda, pod uvjetom da ponuditelj u ponudi dokaže jednakovrijednost ponuđenog proizvoda. U cijenu ponude moraju biti uključeni svi troškovi vezani uz predmet nabave, a osobito troškovi: proizvodnje i/ili nabave, prijevoza do lokacije, naručitelja, istovara i smještaja opreme u prostorima škole, svih davanja, poreza i drugih zavisnih troškova. Izvedba mora biti u skladu s Projektom opreme a tehničke specifikacije, količine i zahtjevi definirani su troškovnikom koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 05-26-VV-02-1
Los: LOT-0002
Titel: Kuhinjska oprema
Beschreibung: Predmet nabave je nabava, isporuka, montaža i puštanje u rad kuhinjske opreme za potrebe Talijansku osnovnu školu, Scuola elementare italiana, Novigrad – Cittanova. Nabava obuhvaća kuhinjsku opremu izrađenu sukladno tehnološkom rješenju i troškovniku. Sva oprema mora biti nova, nekorištena i profesionalne kvalitete, usklađena s važećim sanitarnim, higijenskim i sigurnosnim propisima Republike Hrvatske i Europske unije te HACCP zahtjevima gdje je primjenjivo. Dobavljač je obvezan izvršiti isporuku, istovar i unos opreme, montažu i spajanje na postojeće instalacije, podešavanje, probni rad i puštanje u rad, dostavu tehničke dokumentacije, atesta i jamstvenih listova te edukaciju korisnika. Izvedba mora biti u skladu s Projektom opreme, a tehničke specifikacije, količine i zahtjevi definirani su troškovnikom koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 05-26-VV-02-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen